Loading...
O nás 2018-02-11T21:40:58+01:00

zatéká při dešti? I uvolněné oplechování? I kondenzace? I nová střecha ?

 můžeme Vám pomoci

Profil Naší Firmy

O NÁS

Právě se zajímáte o nás. O firmu DORF, za kterou stojí Vladimír Uttendorfský a kolega Lukáš Rauer. O firmu, která si vyzkoušela být malou, velkou a nyní hlavně rozumnější a vyškolenou podnikáním..

Jsme tu od roku 2001. Náš vývoj byl zajímavý. Jako každý se snaží expandovat a rozvíjet ve větší, s vyššími obraty, s více zaměstnanci. My jsme si taktéž prošli obdobím se 13 zaměstnanci a obraty na hraně nutnosti založení s.r.o..

Po „drahých“ zkušenostech jsme za ta léta usoudili, že nejvhodnější je si řemeslo dělat sám.  Svýma rukama. Od začátku jsme řemeslníci. Zkušenosti z velkých zakázek nám zůstaly. Ty jsou cenné. Sáhli jsme si na ultradrahé materiály a řešili mraky zapeklitých věcí. A to vše nás posílilo.

Nicméně jsme se rozhodli dělat věci jinak!

NAŠE PŘESVĚDČENÍ

Pokud nést dlouhodobé garance, nevracet se k závadám, je potřeba na přístup koukat jinak. Nehrajeme známou hru „vyhrávat výběrka cenou“ a navyšovat cenu dále víceprací. Jednáme čistě. Vyhýbáme se velkým developerům, nehrajeme druhé housle v podobě subdodavetele. Nemáme to zapotřebí. Naší podstatou je udělat dílo napoprvé. Dobře!

JSME DRAZÍ ?

Někdo si o nás řekne“ ale vy jste drazí.. “ Věci se mají často jinak. Investor zvolí levnou firmu – následně volají nám, zda bychom střechu po levné firmě opravili. Ano, rádi závadu opravíme. Další zásah však stojí další peníze. V součtu tedy celková cena zhotovené a dále opravené střechy převyšuje cenu střechy, která je zhotovená napoprvé.

Pojdmě to tedy dělat pořádně. Díky těmto opravám „po někom“ se směle učíme z cizích chyb. No, dáváme střechám skutečně co mají mít. Nemůžeme si dovolit selhání. Pod námi zhotovenou střechou máte majetek a samozřejmě je i pro nás drahé se vracet k závadám. Naši klienti očekávají dlouhodobou garanci a životnost střechy. Saháme tak jen po spolehlivých materiálech, který si nehrajou na hraně norem. Ano, opět jsme cenou výše. Při rekonstrukcích rozkopeme vše co je nutné. To, co někdo již několikrát přehlížel. A opět jsme výše. Jenže princip je takový, že né že my jsme drazí – to konkurence dělá půl práce..Pravděpodobně i vy očekáváte, že Vaše střecha nebude napůl!

Je nesmyslné řadit kritérium CENA na prvním místě ve výběru. Podstatnějšími kritérii jsou ŽIVOTNOST STŘECHY, GARANCE, REFERENCE A ZKUŠENOSTI ZHOTOVITELE.

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Našimi klienty jsou převážně bytová družstva, SVJ, která spravují objekty panelových domů. Ploché střechy panelových domů jsou naší silnou stránkou. Na těchto střechách řešíme závady hydroizolace, kondenzace, havárie, ulítlé plechy, zabydlené ptáky ve fasádě, ale i kompletní rekonstrukce střech.

Firmy a správy měst nás pravidelně oslovují na servis různých typů střech. Od garáží až po velké plochy skladových prostorů. Samozřejmostí je nevyhýbat se malým věcem (upadlý svod, nástěnky pro město..)

Co už moc dobře nestíháme jsou střechy rodinných domů. Pokrývačina, tesařina jsou krásným řemeslem, které určitě ovládáme na výbornou, nicméně jsme stále jen lidi a všechny střechy stihnout nemůžeme.

S KÝM BUDETE HOVOŘIT?

Jsme menší firma maximálně o pěti lidech. Převážně pracujeme ve třech pracovnících. Avšak za touto firmou stojí řemeslníci. Ti kteří s Vámi budou hovořit – budou rukama dělat i Vaší střechu.

Jsem rád, že jste dočetli až sem a doufám, že jste pochopili „o co nám jde“. Dělat spolehlivou práci!

Přeji Vám dobrou volbu firmy.

S pozdravem Vladimír Uttendorfský

Naše právní forma je OSVČ

Jsme plátci DPH

Roční obrat cca 5 mil. Kč

Poznej Náš Tým

Firmu DORF táhnou společně dva kolegové, kteří se znají již jako malý kluci. Společně pracujeme již od roku 2003. Za ta léta již víme, co od druhého očekávat. Dokážeme zastat jeden druhého, ale přesto máme rozdělené úlohy. Každý z nás má vlohy na něco jiného a proto se tak doplňujeme. Jsme skutečně sehraná parta. Společná práce je koncert!

Vladimír Uttendorfský
Vladimír Uttendorfskýspolumajitel firmy
mob. : + 420 602 815043
email: dorf@email.cz
Lukáš Rauer
Lukáš Rauerspolumajitel firmy
mob. : + 420 777 857771

Naše Reference

Naše práce má smysl. Zůstavají po nás hmatatelné hodnoty, které mají a budou sloužit několik desetiletí. U rodinných domů je spolehlivost a estetika samozřejmostí. U plochých střech se převážně hraje jen na spolehlivost, ale proč je také neudělat pěkně!

Připravili jsme pro Vás sbírku referenčních akcí. Některé zaujmou rozměry, některé složitostí..

Naši Partneři

Bez výborných parťáku bychom nic nedokázali. Obklopujeme se spolehlivými partnery!

Kontaktujte Nás

Napište nám zprávu. Ozveme se Vám zpět.

JMÉNO *
PŘÍJMENÍ *
EMAIL *
TELEFON

PŘEDMĚT

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?